Krásné Vánoce

Blíží se konec těžkého a náročného roku 2020 a my bychom Vám chtěli velmi poděkovat za přízeň a za důvěru, kterou do nás vkládáte.

Do nového roku Vám přejeme spousty úspěchů, hodně zdraví a samozřejmě i štěstí. Věříme, že bude lepší a těšíme se na další spolupráci.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok Vám přeje celý Arberland tým z Česka,

Markéta Balíková, Veronika Edel a Simona Fink

Koordinační místo pro přeshraniční spolupráci Bavorsko-Čechy

O nás

Šumava a Bavorský les jsou neuvěřitelnou spojnicí kultur, tradic, historie i současnosti. Na největším souvisle zalesněném území ve střední Evropě zažijete nekonečnou lesní divočinu i tajemnost horských jezer, pestrobarevně rokvetlé louky i historicky cenná města s bohatou nabídkou kulturních akcí. Celé území je protkáno mnoha turistickými i cyklistickými stezkami, které umožňují všem návštěvníkům jedinečnou dovolenou.

Pracovní nabídka - zde inferát

 

IC v Českých Budějovicích

IC v Plzni

Foto: Visit Pilsen

Společnost ARBERLAND REGio GmbH se svými pobočkami v Plzni a Českých Budějovicích  si stanovila již v roce 2008  svůj cíl - propagaci a zviditelnění tohoto velmi turisticky významného regionu Bavorský les – Šumava. Spolu s partnery z Bavorska i Čech představují  obě pobočky důležitou informační spojnici  v této přeshraniční lokalitě mezi Dunajem a Vltavou a nabízejí možnost prezentace aktuální nabídky veškerých turisticky zajímavých akcí.

Díky internetovým stránkám je nabídka informací přístupná kdekoli na světě téměř nepřetržitě.Navštivte nás a přesvědčte se sami.

 

Těšíme se na Vás.