Poznejte původní bavorskou pohostinnost

Oblast Deggendorfer Land vás přivítá svou jedinečnou a krásnou polohou, nachází se na sluneční straně Bavorského lesa, v regionu řek Dunaj a Isar. Ať už budete jenom projíždět, nebo zde strávíte svou dovolenou na některém z mnoha míst, která jsou tu jen a jen pro vás, vždy na vlastní kůži pocítíte blahodárné účinky zdejší nádherné krajiny.

Těšit se můžete také na zdejší významné kulturní dědictví: muzea, kostely a kláštery, hrady a zámky, stejně jako na mnoho dalších pamětihodností.

Zemský okres Deggendorf je oblíbeným prázdninovým cílem pro malé i velké, a to díky rozmanité krajině, kulturním památkám i mnoha možnostem, jak využít volný čas. Blízkými vrchy Bavorského lesa vede mnoho turistických tras s krásnými výhledy na okolní krajinu a pohodlné cyklostezky podél průzračného Dunaje přímo vybízejí k projížďce na kole. Užít si můžete krásné výhledy z kopců v okolí Deggendorfu, nebo se ponořit do ruchu města Deggendorf, s jeho širokou nabídkou kulturních akcí. Za návštěvu bezpochyby stojí také městečko Plattling na řece Isar nebo vévodské město Osterhofen.

V původních venkovských hospůdkách zdejšího kraje vás očekává typická bavorská pohostinnost a tradiční místní kuchyně.

Více informací: www.deggendorfer-land.de